Facebook - Natangia
Otwórz menu

Patent żeglarza indywidualnie w 7 dni

Kursy i szkolenia
@ SZYBKIE PYTANKO
Zamknij
Skośne tło
Separator

Patent żeglarza indywidualnie w 7 dni

Organizujemy szkolenia indywidualne na Patent Żeglarza Jachtowego na Mazurach.Cenisz sobie prywatność, kameralną atmosferę i indywidualność? Pragniesz wykorzystać część urlopu na zdobycie uprawnień żeglarza jachtowego? Indywidualne szkolenie żeglarskie jest najlepszym rozwiązaniem! Naszą propozycją jest tygodniowy, indywidualny kurs żeglarski dla zaledwie dwóch osób ! Namów znajomego-będzie Ci raźniej!

Szkolenie indywidualne na Patent Żeglarza Jachtowego podzielone jest na zajęcia: Teoretyczne realizowane na lądzie (rano lub po południu i obejmują 6 tematycznych wykładów.) Zajęcia praktyczne realizowane na wodzie do godzin popołudniowych. Kurs indywidualny na Patent Żeglarza Jachtowego kończy się podzielonym na dwie części egzaminem, na którym sprawdzone zostaną: wiedza teoretyczna (test pisemny na lądzie) i praktyczna umiejętność prowadzenia jachtu pod żaglami i na silniku (sprawdzian na wodzie). Egzamin przeprowadzi Komisja Egzaminacyjna Polskiego Związku Żeglarskiego.

 

Każdy uczestnik kursu, szkolenia indywidualnego na czas kursu otrzymuje podręcznik. Masz ochotę przyjechać z rodziną? Dysponujemy pokojami. W czasie gdy Ty szkolisz się na wodzie, Twoi Najbliżsi mogą wylegiwać się na portowych hamakach, pływać kajakiem, lub zwiedzać okolicę na rowerach, a w portowej pub-tawernie "Natangia" porządnie zjeść!