Facebook - Natangia
Otwórz menu

Patent żeglarza indywidualnie w 7 dni

Kursy i szkolenia
@ SZYBKIE PYTANKO
Zamknij
Skośne tło
Separator

Wyżywienie - dorośli 7 dni

UWAGA! W związku z dostawami przeterminowanego kawioru z Rosji i trufli z Francji oraz  tajemniczą śmiercią dotychczasowego kucharza, przerzuciliśmy się na produkty krajowe, domowe, wiejskie i żywimy Was w tawernie. :-)

Będziemy w niej jeść śniadania i obiadokolacje. Na zachętę i dla przykładu warto dodać, że sami wędzimy mięso i ryby w portowej wędzarni, twaróg do "ruskich pierogów" robi Mamusia czyli teściowa:-), a od czerwca wyrabiamy samodzielnie syrop z kwiatu czarnego bzu- świetny dodatek do piwa, herbat, wódeczki, który od połowy lipca zamienia się także w niepowtarzalną nalewkę:-). Na czas zajęć na wodzie, codziennie będziecie  zaopatrywani w świeżą żywność, kaloryczne słodkości i owoce. Jeśli macie ochotę, zapraszamy do zasięgnięcia opinii na facebooku. 

Na jachtach jest aneks kuchenny (kambuz)- wyposażony w naczynia, sztućce, kuchenkę gazową i.t.p,- W trakcie zajęć na wodzie bez problemu można (a nawet jest to wskazane) zrobić sobie przerwę na posiłek. Pomimo, iż na jachtach znajdują się zlewy do mycia naczyń, jesteśmy ich przeciwnikami, gdyż woda spływa z nich prosto do jeziora- pomnóżmy to przez ilość jachtów, a wniosek nasunie się sam. Zatem zlewy są, ale jako jedyni odłączyliśmy je od dopływu wody. Naczynia myjemy w porcie. Bardzo prosimy zrozumcie i uszanujcie naszą decyzję. :-)